Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema (TVS, angl. Content Management System) – įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys turinio (tekstinės ir grafinės informacijos) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.

Pagrindinių turinio valdymo sistemos tikslų yra paprastas informacijos valdymas ir galimybė užtikrinti sklandų daugelio naudotojų bendrą darbą.

TVS pagalba galima administruoti interneto svetainę nebūtinai iš savo darbo vietos (nebent uždėti papildomi draudimai). Tai galite atlikti ir būdami namuose ar komandiruotėje. Jokios papildomos programinės įrangos diegti Jūsų kompiuteryje (iš kurio atliksite interneto svetainės administravimą) nereikės.

Keletas savybių:   
  • Galėsite lanksčiai valdyti interneto svetainės struktūrą – sukurti naujus ar ištrinti nebereikalingus svetainės puslapius, keisti svetainėje rodomų meniu eilės tvarką, redaguojamus meniu punktus padaryti nematomus svetainėje.   
  • Redaguoti, papildyti, ištrinti informaciją (tekstus, naujienas).   
  • Turinio redagavimas WYSIWYG režimu (WYSIWYG - What you see is what you get,  tai ką matote atitinka tai ką gausite), t.y. turinio redagavimas pritaikytas vartotojui, neturinčiam specialių HTML kalbos žinių. Turinio tekstus galima rašyti pačioje sistemoje arba jau paruoštus įkelti į sistemą.   
  • Paprasta išmokti naudotis ir paprasta dirbti.   
  • Lengvai galite papildyti tekstus grafiniais objektais, failais, nuorodomis.   
  • Svetainės administravimas atliekamas per Interneto naršyklę.   
  • Vartotojo aplinkos kalbą galimą pasirinkti (lt, rus, en...).

 

Techniniai reikalavimai:
PHP programavimo kalbos palaikymas (PHP versija >= 5);  
MySQL duomenų bazė;  
ImageMagick paveiksliukų konvertavimo moduliai (pageidautina).