Interneto svetainių kūrimas

Kiekvienas projektas rengiamas atsižvelgiant į Jūsų veiklos specifiką, atsižvelgiu į poreikius, pageidavimus. Man svarbu, kad kuriama interneto svetainė būtų lengvai valdoma, turėtų aiškią navigaciją, tekstas būtų lengvai įskaitomas.

Interneto svetainių atnaujinimas

Jei turite interneto svetainę, bet informacijos atnaujinimas problematiškas ar reikalaujantis daug pastangų ir laiko (papildomų programų diegimo į Jūsų kompiuterį ar tik iš Jūsų darbo vietos ir t.t.) - siūlau įdiegti Turinio valdymo sistemą Jūsų interneto svetainėje. Tokia sistema leis valdyti svetainę, greitai atnaujinti interneto svetainės turinį.

Turinio valdymo sistema

Savo klientams rekomenduoju naudoti Turinio valdymo sistemą (TVS), t.y. patiems valdyti, lengvai atnaujinti interneto svetainės informaciją, struktūrą. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus įdiegiu reikiamos sudėties TVS, t.y. turinio valdymo sistemą esant būtinybei bet kada galima praplėsti papildomomis galimybėmis (moduliais). Plačiau apie turinio valdymo sistemą skaitykite čia.

Terminai

Viskas priklauso nuo kuriamos interneto svetainės sudėtingumo, turinio gausos, savalaikės grafinės ir tekstinės informacijos pateikimo. Svetainės kūrimo terminas gali svyruoti nuo 1-2 savaičių iki 2-3 mėnesių.

Nuo ko pradėti? Nežinote nuo ko pradėti...  Kur užsakyti svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugą ar domeną (angl. domain)... Turėkite viziją - padėsiu ją įgyvendinti.

Jei turite daugiau klausimų žiurėkite skiltį Dažniausiai užduodami klausimai arba rašykite man.

Susijusi informacija: