Dažniausiai užduodami klausimai

Ar senai kuriate interneto svetaines?
Tuo pradėjau domėtis jau senai. Pirmasis nekomercinis projektas buvo sukurtas apie 2001 metus, komercinis - 2006 m. Ilgą laiką interneto svetainių kūrimas buvo ne daugiau kaip hobis, naujų žinių panaudojimas.
Ar teikiate interneto svetainių talpinimo (hosting) paslaugas?
Dėl interneto svetainių talpinimo (angl. hosting) paslaugų plačiau skaitykite čia.
Kaip sužinoti savo IP?
Jūsų kompiuterio išorinį IP adresą galite sužinoti čia.
Kiek kainuoja interneto svetainės sukūrimas?
Atsakyti sunku, kaip ir į klausimą - kiek kainuoja automobilis? Kiekvienu atveju savas sprendimas. Kreipkitės, pateikite savo norus, pageidavimus ir Jums bus atsakyta.
Kodėl reikalinga turėti internetinę svetainę?
Su kiekviena diena auga interneto populiarumas ir susirasti reikiamą informaciją tapo lengviau, ir sutaupomi laiko kaštai. Būtent dėl šių, svarbių priežasčių galima teigti, kad interneto svetainė tapo vienas iš efektyviausių būdų plėsti savo veiklą, ieškant naujų partnerių, klientų, pirkėjų, investuotojų. Internetinės svetainės tikslas - padėti įmonei paprastai ir efektyviai pristatyti save internetinei verslo rinkai, sutrumpinti kelią iki kliento, užsakovo, tiekėjo, darbuotojo ir parnerio...
Kokie interneto svetainės sukūrimo terminai?
Svetainių kūrimo terminai priklauso nuo kuriamos svetainės sudėtingumo ir gali svyruoti nuo 2 savaičių iki 1-6 mėnesių. Dažniausiai pakanka nuo 2 sav. - 1 mėn., su sąlyga, kad užsakovas laiku pateikia visą reikalingą medžiagą/informaciją projekto sukūrimui.
Kuo skiriasi statinė nuo dinaminės interneto svetainės?
Jau pavadinimas išduoda, kad statinė - statiška svetainė, nekintanti (retai atnaujinama), o dinaminė - kintanti. Dinaminėje svetainėje informacija nuolatos atnaujinama, koreguojama, papildoma... tai padeda atlikti naudojama turinio valdymo sistema. Plačiau apie turinio valdymo sistemą.

Papildoma informacija: » Paslaugos » Sukurtos intreneto svetainės » TVS » Talpinimas